Hoppa till textinnehållet

Kontaktuppgifter

Kungsbacka Turistbyrå
Storgatan 15, 434 30 Kungsbacka

+46 (0)300 83 45 95

E-post: tourist@kungsbacka.se
 
Maria Larsdotter, verksamhetschef Bibliotek, kulturliv & turism
+46 (0)300 83 43 07
E-post: maria.larsdotter@kungsbacka.se
 

Annci Warlöf, turistinformation
+46 (0)300 83 80 70
E-post: ann-catrin.warlov@kungsbacka.se
 
Frida Lindblad, tjänstledig

 

Ida Greene, turistinformation

+46 (0)300 83 48 98

E-post: ida.greene@kungsbacka.se

 
Vivi-Anne Olofsson, turistinformation
+46 (0)300 83 80 71
E-post: vivi-anne.olofsson@kungsbacka.se
 
Äskhults by
Information och gruppbokning:

+46 (0)300 83 46 05

 
Wendela Sanne Öhrnell, utvecklare
+46 (0)300 83 47 60
E-post: wendela.sanne-ohrnell@kungsbacka.se

 

Stättareds 4H-gård

Information:
+46 (0)340 300 03

 

Håkan Linderstam, utvecklare

+46 (0)300 83 53 74

E-post: hakan.linderstam@kungsbacka.se
 
Marknadsavdelningen
Kulturhuset Fyren
Borgmästaregatan 6, 434 32 Kungsbacka
 
Carina Fredriksson
+46 (0)300 83 45 97
E-post: carina.fredriksson@kungsbacka.se
 
Eva Ralph
+46 (0)300 83 42 86
E-post: eva.ralph@kungsbacka.se
 
Heidi Fondell
+46 (0)300 83 47 32
E-post: heidi.fondell@kungsbacka.se